top of page
Ara
  • Murat Ayırkan

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

TAŞIMAYI ERKEN ORGANİZE EDİN

Evden taşınırken, son dakika düzenlemeleri yapmaktan kaçınmanız gerekir. Evinizi toparlayıp aceleyle ayrılmanız gerekmedikçe, taşınacağınız gün için her şeyi toparlayın bizim size tavsiyemiz haftalar öncesinden eşyalarınızı vakit buldukça kolileyin.


kolileme Nasıl Yapılır

Eşyalarınızı paketlemeye başlayın Paketlemeyi, taşımayı ve paketten çıkarmayı kolaylaştırmak için yapabileceğiniz basit şeyler var: Yeterli kutu, balonlu ambalaj ve kağıt mendil dahil kaliteli ambalaj malzemeleri satın alın Çizilmeyi önlemek için her bir öğenin arasına buruşuk kağıt veya koruyucu malzeme katmanları koyun kutuları fazla paketlemeyin ağır eşyaları kutular arasında dağıtın her kutuya içeriğin ne olduğunu yazın ve hangisinin doğru yol olduğunu belirtin. Bu çok fazla güçlük gibi görünüyorsa, taşınma şirketinizin eşyalarınızı sizin için paketlemesini sağlamak, taşınmanızın maliyetine şaşırtıcı derecede az şey katabilir. Yalnızca eşyalarınızın kırılmaya karşı sigortalı olduğu anlamına gelmez, aynı zamanda bunları hızlı ve dikkatli bir şekilde yapacak uzmanlar tarafından paketlenecekler. Sahip olduğunuz eşya miktarına bağlı olarak, profesyonel nakliye şirketlerinin eşyalarınızı paketlemesi ve taşınması genellikle yarım gün ile bir gün içinde olur.


ÖZEL EŞYALAR

Değerli eşyalarınızı ve kırılabilir eşyalarınızı belirleyin Eşyalarınızın çoğu doğrudan kutulara girebilirken, kırılabilir herhangi bir eşyaya ekstra özen göstermek isteyeceksiniz. Önce bunları diğer eşyalarınızdan ayrı olarak paketlemeye değer. Kabarcıklı ambalaja veya ekstra ambalaja kırılma ihtimali olan her şeyi sarın ve ardından bu kutuları kırılgan olarak etiketleyin. Mümkünse, bu eşyaları kamyonet yerine arabanızda taşıyın. Bu aynı zamanda değerli olan her şey için de geçerlidir özellikle pahalı veya duygusal olan her şeyi kendi aracınızda taşıyın.


NAKLİYE FİRMASI BULUN

Bulacağınız evden eve nakliyat firması taşınma sürecinizi kolaylaştıracaktır taşınma için fiyat belirleme genelde şöyle olur evinizin uzaklığı eşyalarınızın miktarı oturduğunuz ve taşınacağınız evin katları bulduğunuz nakliye firması büyük eşyalarınızı paketliyecekdir ve gardolabınızı söküp yeni evinizde kuracaktır ve paketlediği büyük eşyaları ve kutuları sizin istediğiniz odalara ve yerlere yerleştirecekdir.

29 görüntüleme0 yorum
bottom of page