top of page

İstanbul’da en çok tercih edilen firma

 • White Facebook Icon
 • X
 • White YouTube Icon
 • White Pinterest Icon
 • White Instagram Icon
istanbul evden eve uyum nakliyat

0532 064 61 78    0216 419 56 54

sloganimage (1).jpg

Çatalca Evden Eve Nakliyat

ÇATALCA Evden Eve Nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat hizmetimizde müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir. Ekibimiz, her zaman yardımcı olmak ve çözüm sağlamak için uygun çözümler sunmak için her zaman hazırdır. Taşınma sürecinin her adımında sağlamlığını destekleme ve taşınma sırasında ortaya çıkabilecek sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Hizmetlerimiz arasında eşya taşıma, eşya depolama, paketleme hizmetleri ve taşıma danışmanlığı gibi birçok farklı hizmet bulunmaktadır. müşterilerine yönelik çözümler sunarak taşınmayı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Ayrıca, uygun fiyat politikamızla odaklı bütçelerine uygun çözümler sunmaktayız.

Bize Güvenebilirsiniz

Güçlü Alt Yapı

% 100 Memnuniyet

Çatalca Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat firmaları, evdeki eşyaları güvenli bir şekilde taşımak için hizmet sunan profesyonel organizasyonlardır. Çatalca Evden Eve Nakliyat olarak, kayıtlı taşınma süreçlerini geliştirmek için hizmetleri sunmaktayız.

Profesyonel Hizmetlerimiz

Müşterinin ön planda tutan bir anlayışla hizmet veriyoruz. Parçaların taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamalarını sağlamak için deneyimli ve uzman bir ekiple çalışıyoruz. Firmamızın sunduğu profesyonel hizmetler şunlardır:

1. Evden Eve Nakliyat

Çatalca ve parasal ev taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış hizmetler sunuyoruz. Eşyalarınızı paketleyip, taşımayı gerçekleştirerek yeni evinize sağ salim teslim ediyoruz.

2. Ofis Taşımacılığı

İş yerinizin kuralları, profesyonel bir ekip olarak size yardımcı olabilir. Ofis mobilyalarınızı ve aksesuarlarınızı güvenli bir şekilde söküyor, taşıyor ve yeni ofisinizde yeniden kurulumunu yapıyoruz.

3. Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlı binalardan taşınmak zorunda kalabileceğiniz zaman, asansörlü taşıma hizmetimiz ile boyut rahatlığı ayarlanabilir. Eşyalarınızı asansörle güvenli bir şekilde taşıyarak zaman ve emek tasarrufu tasarrufu sağlar.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

müşterilerimizee Çatalca evden eve nakliyat hizmetlerinde bir dizi profesyonel ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Parçaların taşınma sürecinde sorunsuz ve hızlı bir deneyim yaşamasını sağlamak için her aşamada işlem yaparsınız. İşte sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

 • Taşıma Planlaması ve Danışmanlık : bölümlerin konfigürasyonu yapılandırılır ve uygun planlamayı sağlamak için profesyonel ekiplerimizle birlikte çalışırız. Her detayı göz önünde bulundurarak, kolayca en etkili taşınma planını sunarız. Ayrıca nakliye sürecinde herhangi bir sorun yaşanması durumunda danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.

 • Paketleme ve Ambalajlama : Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak için özenle paketlemek ve paketlemek çok önemlidir. Profesyonel ekibimiz, hassas eşyalarınızı korumak için kaliteli ambalaj malzemeleri kullanır. Mobilyalarınızın demontaj ve montajını yaparken dikkatli ve dikkatli bir şekilde çalışırsınız.

 • Nakliye ve Taşıma : Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak için modern araçlar kullanırsınız. Profesyonel şoförlerimiz, aksesuarlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yeni evinize taşır.

 • Depolama Hizmetleri : Eşyalarınızın geçici olarak aralıklarını ve çözümlerini sunmaktayız. Eşyalarınızı güvenli depolama alanlarında saklar ve ihtiyaçlara bağlı olarak uygun bir şekilde organize etmenizi rica ederiz.

 • Sigortalama : Taşınma sürecinde herhangi bir sorun yaşanması durumunda, eşyalarınızı sigortalıyoruz. Bu sayede olası bir hasar durumunda sizlere tam koruma sağlanır.

Hizmetlerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve kapsamlı çözümler sunuyoruz. Tüm eşyalarınızı saklamak için profesyonel 'Evden Eve Nakliyat' hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Size en iyi çözümleri sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Neden Çatalca Evden Eve Nakliyat

"Çatalca Evden Eve Nakliyat" olarak, taşımacılık sektöründeki deneyimimiz ve uzmanlığımızla ön plana çıkan bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hizmetlerimize en kaliteli ve güvenilir lojistik çözümlerini sunmak için gelişmiş altyapımız ve profesyonel çalışma ekibimizle her zaman en iyisini hedefliyoruz.

 • Uzman ve Profesyonel Ekibimiz: Müşteri hacmini en üst seviyede tutma ve taşıma sürecini sorunsuz bir şekilde merkezi için uzman ve donanımlı bir ekiple çalışıyoruz. Her bir kişisel alanımız, eğitimli ve ulaşım konusunda deneyim sahibi kişilerden oluşmaktadır. müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak eğitimlerimize yatırım yapıyoruz.

 • Güvenilirlik ve Profesyonellik: Taşınma süreci stresli olabilir ve müşteriler için değerli eşyaların güvenli bir şekilde çalıştırılmasını sağlamak önemlidir. Biz, esnekliği ve profesyonellik konusunda tutarlılıkta bulunuyoruz. Her bir taşıma işlemimizi yapılandırmayı planlayarak, dağıtılan eşyalarını güvenli bir şekilde taşıyor ve zamanında teslim ediyoruz.

 • Esneklik ve Kişiye Özel Çözümler: Her konfigürasyonun farklılığı ve biz, esnek esneklik ve kişiye özel çözümler sunma konusunda hassasız. Taşınma sürecinizi ve özel ihtiyaçlarınızı değerlendirerek, ihtiyaçlara uygun ve iyi çözümler sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerin tek tek dinleyip memnun edecek çözümleri bulmamızdan öncedir.

 • Sigortalı Taşımacılık: Sigortalı taşıma hizmetini sunmaktayız. Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumunda, sigorta poliçemiz kapsamında gerekli tazminatı sağlamaktayız. Bu sayede verimlilik sürecinde tam bir güvence altında olmalarını sağlar.

 • Rekabetçi Fiyatlar: Müşteri kapsamı ve kaliteli hizmet sunmamızı önce olarak görürken, aynı zamanda fiyatlarını sunarak memnun etmek istiyoruz. Hizmetlerimizin kalitesi ve fiyatlarımız arasında dengeli bir denge sağlamak için sürekli olarak araştırma yapmakta ve sektördeki gelişmeleri takip etmekteyiz.

 • Müşteri Odaklı Yaklaşım: Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli parlaklıktır. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, onları dinlemek ve müşterileri karşılamak için müşteri odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Müşterimizin kendine özgü isteklerine ve bütçesine göre en iyi ulaşım çözümlerini sunmak için çaba harcıyoruz.

"Çatalca Evden Eve Nakliyat" olarak, taşımacılık konusunda uzman ve kaliteli hizmetlerimizle, güvenilir, profesyonel ve müşteri odaklı hizmet sunmaktayız. Parçaların taşınma sürecini sorunsuz ve rahatlatıcı bir deneyim haline getirmek için her zaman en iyisini yapmaya karar vermeliyiz.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Ekibimiz

 • Ekibimiz, Çatalca evden eve nakliyat hizmetimizi sunarken en iyi hizmeti sağlamak için çalışmaktadır.

 • Deneyimli ve uzman personelimiz, evden eve taşıma süreci her aşamada profesyonel bir yaklaşım sergiler.

 • Ekip Üyelerimiz, eşyalarınızın parçalarını ve bütünlüğünü sağlamak için özenle hareket ederler.

 • Bizim için müşteri hizmetleri özgürdür, bu nedenle ekip üyelerimiz her zaman ayrılabilir, nazik ve cömert bir tutum sergilerler.

Her bir işçi, süreç boyunca titiz bir çalışmayla hareket eder. Tam zamanında ve hatasız işler sunmak için planlama yapılır.

Ekibimizin güçlü ve dayanıklı özelliklere sahip olması mümkündür. Bu sayede evden eve nakliyat eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklamazsınız.

Ayrıca ekip üyelerimizin taşımacılık hizmetlerine ilişkin tüm gerekli lisanslara, sertifikalara ve sigortalara sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Ekibimizdeki her çalışan, nakliye sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve bu deneyimlerini yardımlarından paylaşmanın mutluluğuna duyarlar.

Sizin için en iyi çözümü bulmak için her zaman size özel çözümler sunarız. Ekip üyelerimizin dağılmaları ve endişelerinizi çözmek için her zaman hazırdır.

Ekibimiz, kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak evden eve nakliyat sürecinizi en iyi şekilde tamamlar. Siz de profesyonel ekip ve merkezi çalışanlarımızdan hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çatalca Asansörlü Taşıma

Evden eve nakliyat sürecinde, taşınacak eşyaların montajının veya demontajının yapılması ve ağır eşyaların taşınması genellikle büyük bir sorun teşkil eder. İşte bu noktada asansörlü taşıma hizmetimiz devreye girer.

Asansörlü taşıma, profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınızın güvenli bir şekilde kaldırılması ve boşaltma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu yöntem sayesinde, binanın balkonundan veya taşımanızın eşyalarınız asansörle taşınabilir. Bu sayede merdiven inip çıkma sorunu ortadan kalkar ve taşıma işlemi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde devam eder.

Asansörlü taşımayı tercih eden birçok avantaj vardır. İlk olarak eşyaların zarar görmesi veya kırılması riski en aza indirilir. Asansörler özel olarak tasarlandığı için eşyalarınızın saklanmasını sağlar. Ayrıca asansörlü taşıma işlemi, zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Merdivenlerden eşyanın süresi ve zaman alıcısı olabilirken, asansörlü taşıma sistemiyle bu süreç çok daha hızlı ve pratik hale gelir.

Asansörlü taşıma hizmetimiz, hem bireysel hem de kurumsal olarak hitap eder. Evlerin yanı sıra, ofisler, iş yerleri ve diğer ticari alanlarda da asansörlü taşıma yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz, taşıyacağınız aksesuarların boyutuna ve ağırlığına göre en uygun asansörü belirleyerek taşıma masraflarını ortadan kaldırır.

Güvenilir asansörlü taşımacılık hizmetini sunmak için, sistemlerimiz düzenli olarak eğitim almakta ve teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Ayrıca eşyalarınızın güvenliğini bizim için büyük önemsiyorsunuz. Asansörlü taşıma sırasında, aksesuarlarınızı özenle korur ve taşırsınız.

Asansörlü taşıma hizmetimizi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Size özel bir fiyat teklifi almak veya daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, sizin için en iyi taşıma çözümünü sunmak için her zaman hazırdır. Müşteri memnuniyetine odaklanan şirketle sorunsuz, sorunsuz ve güvenilir bir taşıma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Fiyatlar

Oda Sayısı

En Düşük

En Yüksek

Ek Hizmet

1+1 Ev

8.000 ₺

10.000 ₺

3.000 ₺

2+1 Ev

12.000 ₺

15.000 ₺

3.000 ₺

3+1 Ev

16.000 ₺

19.000 ₺

3.000 ₺

4+1 Ev

20.000 ₺

25.000 ₺

3.000 ₺

5+1 Ev

25.000 ₺

30.000 ₺

3.000 ₺

Çatalca Evden Eve Nakliyat Süreci

Evden eve nakliyat süreci, her adımda dikkatli bir şekilde verilmektedir. Profesyonel biryat nakliyat şirketi olarak, sürekli taşıma sürecinin iyileştirilmesine hizmet sunmaktayız. İşte Çatalca evden eve nakliyat hizmetimizde izlediğimiz adımlar:

 • Öncelikle, parçalarla değiştirme değiştirme tarihini ve detaylarını belirliyoruz. Bu aşamada, kesintileri dinliyor ve bilgileri anlamaya çalışıyoruz.

 • Planlama ve değerlendirme aşamasında, taşınacak eşyaların miktarını ve detaylarını inceliyoruz. Bu sayede nakliye süreci için gerekli olan araç, ambalaj malzemeleri ve ek özellikleri belirliyoruz.

 • Nakliyat öncesinde eşyaların paketlenmesi önemli bir adımdır. Bu nedenle, eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için kaliteli ambalaj malzemeleri seçenekleri. Hassas ve kırılabilir ürünler için özel koruma bedelleri alınır.

 • Eşyaların montaj ve demontaj işlemleri, uzman ekiplerimiz tarafından sürdürülmektedir. Mobilyaların doğru şekilde sökülmesi ve monte edilmesi için gerekli olan bilgi ve deneyime sahiptir.

 • Taşıma sırasında eşyalarınızı kurtarmak için dikkatli davranıyoruz. Eşyaların araca düzenlenmesi, sağlam tutturulması ve zarar görmemesi için özen gösteriyoruz. Gerekli belgeler, taşıma sırasında şoförlerle çalışıyoruz.

 • Yeni adrese değişiklik yapılması halinde eşyaların zarar görmeden yerlerine kaydedilmesini sağlar. eşyalarının düzenine göre, mobilyaların montajını yapıyor ve eşyaların kaydedilmesinde yardımcı oluyor.

 • Son olarak, nakliyat sürecinin değiştirilmesinin ardından, geniş çapta büyüme sağlamak için geri dönüşlerini önemsiyoruz. Herhangi bir sorun veya bozulma için kalıcı olarak ulaşarak desteklenebilir.

Merkezlerde taşıma sürecinde en kolay ve sorun yaşamadan taşınmalarını sağlamak için tüm çabamızı ve dikkatimizi ortaya koyuyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte evden eve nakliyat hizmetinde güvenilir bir çözüm sunuyoruz.

Çatalca Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Hangi bölgelerde hizmet veriyorsunuz?


Biz, Çatalca ve tüm ayrıntılarıyla evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Bunların devamına göre, konut devam ediyor, ofis devam ediyor, depolama hizmetleri ve paketleme hizmetleri gibi çeşitli alanlarda hizmet verebiliyoruz.

Çalışanlarınız sınırınızda mı?


Evet, tüm çalışanlarımız yerel ve alanında uzmandır. müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak eğitim kapsamındadırlar. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde temizlenmesi ve montajı konusunda profesyonel bir ekip kurulabilir.

Nakliye işlemi ne kadar sürer?


Nakliye süresi, taşınacak eşyaların miktarına ve büyüklüğüne göre değişir. Yıllık taşıma işlemi birkaç saat ile birkaç gün arasında tamamlanır. Taşınma sürecini hızlandırmak için planlama ve koordine etme konusunda uzmanız.

Eşyalarım nasıl paketleniyor?


Eşyalarınız, özel ambalaj malzemeleri ve koruyucu özellikler kullanılarak ayrıntılı paketlenir. Kırılması muhtemel olan aksesuarlarınız için özel koruma bedelleri alınır. Ayrıca mobilyalarınızı demontaj edip, taşıma işleminin ardından tekrar montajını yapıyoruz.

Sigortalama hizmeti sağlıyor musunuz?


Evet, elektriksel sigortalama hizmeti sunmaktayız. Taşıma sırasında olası kazalar veya hasarlar için aksesuarlarınız sigortalanır, dolayısıyla herhangi bir sorun durumunda tazminat alamazsınız. Sigortayla hizmetinizle eşyalarınızın güvenliği konusunda endişelerinizi çözmenize gerek yok.

Taşımak için ne kadar rezervasyon yapmalıyım?


Mümkün olan en erken zamanda rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Özellikle yoğun dönemlerde, taşıma işlemi yapmak için uygun bir tarihin bulunması zor olabilir. Bize ne kadar ulaşırsanız, planlama yapma ve size en uygun hizmeti sunma konusunda o kadar iyi kullanabilirsiniz.

Çatalca Nakliyat İletişim

İletişim bölümünde, siz değerli paralarla nasıl iletişim kurabileceğimizi ve boyutunuzu nasıl yardımcı olabileceğimizi anlatmak istiyoruz. Çatalca Evden Eve Nakliyat olarak, müşteri odaklı her zaman önceliğimiz olarak gösteriler ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İletişim kanallarımız aracılığıyla her türlü soru, talep veya öneriye cevap uygulamaları hazırız. Müşteri hizmetleri ekibimiz, boyutu en kısa sürede geri dönüş yapmak için çalışmaktadır. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi gerçekleştirmek için sabırla dinleyerek, size en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyeti için iletişimde açık, net ve samimi bir şekilde konuşmayı tercih ediyoruz. Boyutu hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olmak için tüm iletişim kanallarını sunar. Aşağıda iletişim için bize ulaşabileceğiniz çeşitli çözünürlükler bulunmaktadır:

bottom of page